Już od 20 lat podejmujemy w Polsce innowacyjne przedsięwzięcia, których celem jest zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów. Produkujemy płyty drewnopochodne i materiały do wykańczania wnętrz. Świadectwem jakości naszych wyrobów są liczne nagrody, a zajmując wiodącą pozycję w swojej branży, jesteśmy jednocześnie największym zakładem produkcyjnym w województwie zachodniopomorskim. Uznajemy, że o potencjale firmy decydują przede wszystkim pracownicy, dlatego w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiska:


Kandydatom spełniającym powyższe wymagania oferujemy życzliwe, poparte konkretną pomocą przyjęcie przez współpracowników, świadomość współuczestniczenia w tworzeniu nowych, ciekawych i ważnych projektów, stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do szeroko pojmowanych efektow pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. prześlij aplikację (CV oraz list motywacyjny) na adres rekrutacja.szczecinek@kronospan.pl lub skontaktuj się telefonicznie z DZIAŁEM PERSONALNYM: pod numerem: + 094/3730134

Pobierz Kwestionariusz

Oferty prosimy kierować na adres: rekrutacja@kronospan.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08. 97. Roku o "Ochronie Danych Osobowych" Dz. Ust. Nr 133 883)."

Odwiedź stronę firmy http://www.kronospan.pl/szczecinek
  [CMS] by cdweb.pl